Yeps Sahaya Çıkıyor - Spora Acilci Bakış

Çağımızda profesyonel sporculuk hem endüstriyel hem de sosyal değeri olan önemli bir disiplindir. Sporun olmazsa olmazı sporcu sağlığı ise profesyonel ellere teslim edilmelidir. Müsabaka ve antrenman esnasında gereken müdahaleler ise klinik yaklaşımlardan oldukça farklı olabilmektedir.

YEPS'in katkılarıyla düzenlemiş olduğumuz bu eğitimde müsabaka veya antrenman sırasında, öncesinde  ve sonrasında ortaya çıkabilecek medikal sorunları yönetmek için gereken bilgiler  modern bakış açısıyla ele alındı. Başlangıç aşamasındaki bir hekimin ihtiyacı olan donanım kısıtlı sürede en efektif biçimde verilecek şekilde programa yerleştirildi. Sadece medikal değil, bu hastaneden oldukça farklı ortama adaptasyon açısından da gerekli başlıklara yer verildi.

Katılımcıların ilgiyle takip edeceği program bu alana yeni giriş yapan bir hekim için gereken tüm tavsiyeleri kapsayan bir giriş eğitimidir. Herhangi bir uzmanlık şartı olmayan müsabaka hekimliği açısından düzenlenen ilk eğitim olması da bizler açısından heyecan vericidir.

 

Kurs programı ve başvuru

 

                

 

İletişim  ve diğer tüm işlemler için irtibat kişi ve iletişim bilgileri 

Dr. Sedanur BAĞDİGEN   0532 672 45 87

Dr Enes GÜLER                 0506 257 86 06

 

Yer                : İstanbul Avrupa Yakası ( Ayrıntılı yer daha sonra ilan edilecektir )

Kayıt Bedeli : 550TL KDV Dahil

 

 

 

Logo
Yukarı Ayrancı Güleryüz Sk. No:26/19 Çankaya / Ankara
0312 426 12 14

info@atuder.org.tr
www.youthem.net ©
X